Wycena tatuażu Warszawa

22 grudnia, 2021

Tatuowanie stało się niezwykle modne. Stawiamy na oryginalne sposoby pokazania swojej indywidualności, podkreślenia swojego stylu. Dla jednych tatuaż jest dziełem sztuki, który tworzy ciekawy efekt na ciele, dla kogoś innego ma on konkretne znaczenie, określoną wartość. Nasze studio tatuażu to miejsce, w którym nasz artyzm możemy przełożyć na Wasze ciała. Cechuje nas oryginalność, jakość, kreatywność i indywidualne podejście do każdego klienta.

Tatuaż – wzór na całe życie

Bez wątpienia planując tatuaż, należy skupić się na każdym, najmniejszym nawet detalu i szczególe. Wiadomo bowiem, że nie jest obrazek, który zmyjecie po kilku kąpielach, ale taki wzór zostanie z Wami na całe życie. Dokładamy więc wszelkich starań, by Wasze pomysły w najlepszy z możliwych sposobów przelać na kalkę, a następnie na wybraną przez Was część ciała. My tworzymy dzieła, stajemy się ich autorami, a Wy możecie z dumą je na sobie nosić.

Współpraca z profesjonalistami

W naszym studiu pracują najlepsi tatuażyści. To ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, mający głowy pełne pomysłów i inspiracji, działający na najwyższej jakości sprzęcie. Jeśli chcecie oddać się w nasze ręce, jesteśmy przekonani, iż stworzymy dla Was taki projekt i tak wykonany tatuaż, jaki tylko mógłby być Waszym marzeniem.

Ile kosztuje tatuaż?

Nie ma odpowiedzi na to pytanie, gdyż wszystko tak naprawdę jest kwestią indywidualnego przypadku. Nie ma cennika, nie ma określonej kwoty na daną wielkość wzoru, konkretny projekt. Tatuaż to nie produkt sklepowy, który ma z góry wyznaczoną cenę. Tutaj liczy się kwestia indywidualna. Każdy z Was zapłaci za niego inną kwotę, bowiem wpływa na to bardzo wiele czynników. Kluczowe znaczenie ma oczywiście wielkość tatuażu, ale przy tym oczywiście również i tatuaż czarny lub w kolorze, duży, mało wymagający wzór czy pełen szczegółów i precyzji projekt. Na cenę tatuażu składa się ilość godzin poświęcona takiemu projektowi, zaangażowanie i trudność w wykonaniu danego tatuażu. Zgłaszając się do nas, my wykonujemy darmowy projekt, określamy jego cenę i w razie zainteresowania, ustalamy konkretny już termin realizacji wykonania tatuażu.

Jeśli chcecie stworzyć na swoim ciele oryginalny wzór, zależy Wam na zakryciu obecnego lub po prostu marzycie o prawdziwym dziele sztuki na danej części ciała, to zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu. Wierzymy, iż Wasze inspiracje, a nasz pomysł i wykonanie, pozwolą nam razem stworzyć coś idealnego, co z dumą będziecie prezentować nie tylko przed lustrem, ale i przed całym światem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ SWOJEGO TATUAŻU W PROFESJONALNYM SALONIE TATUAŻU

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tatuażem!

Dzięki zdobytej przez lata praktyce, w naszym studio tatuażu w Warszawie, szczerze doradzamy i podpowiadamy, a także jesteśmy w stanie odmówić wykonania wzoru na skórze, gdy od początku wiadomo, że nie będzie dobrze wyglądał lub się nie przyjmie w danym miejscu.

Prześlij nam swój projekt, a my go wycenimy!
Bez zobowiązań!

Dzięki zdobytej przez lata praktyce, w naszym studio tatuażu w Warszawie, szczerze doradzamy i podpowiadamy, a także jesteśmy.

Wyceń swój tatuaż

+48 572 627 746

Zadzwoń do nas

info*!*kinkyneedle.com

Napisz do nas

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności