Zapytaj o bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami, jeśli
jesteś zainteresowany tatuażem

Napisz do nas – odpowiadamy na każdą wiadomość.
Chcesz wycenić projekt? Szukasz porady? Masz wątpliwości? Czekamy na twoją wiadomość!

+48 572 627 746

Zadzwoń do nas

info@kinkyneedle.com

Napisz do nas

ul. Mokotowska 7/7
00-640Warszawa

Odwiedź nas

Poniedziałek – Sobota: 10:30 – 18:00
Niedziela: Zamknięte

Zadzwoń do nas

Ceny tatuażu w Warszawie zaczynają się od 100 złotych. Nie ma jednak konkretnego cennika, który określałby to, ile musimy za nie zapłacić, bowiem każdy artysta wylicza koszt wykonania indywidualnie pod konkretnego klienta. Tworzone dzieło sztuki wyceniane jest na podstawie bardzo wielu czynników, które składają się łącznie na konkretną cenę. Jeśli chcecie zrobić sobie tatuaż, musicie wziąć pod uwagę to, że dopiero na podstawie zebranych od Was informacji, będziemy mogli określić konkretną kwotę wykonania takiego artystycznego dzieła na Waszej skórze.

Tatuaże Rembertów – od czego uzależniona jest cena tatuażu?

Tak naprawdę pod uwagę bierze się kilka elementów. Kluczowe znaczenie ma na pewno wielkość. Te najmniejsze mają 3 – 5 centymetrów i kosztują najmniej. Można zrobić je na nadgarstku, na kostce czy na karku. Im większe, tym cena automatycznie rośnie. Warto jednak pamiętać tutaj o tym, że nie zawsze jednak wielkość ma znaczenie, bowiem może się zdarzyć mały, wymagający wzór, albo też duży, niezbyt skomplikowany. Nasze studio tatuażu na podstawie zebranych informacji wycenia tatuaż szacując przy tym wszystkim czas trwania całej sesji, co ma kluczowe znaczenie dla podania ostatecznej kwoty. Co jeszcze? Na pewno duże znaczenie ma także i wybór dzieła w kolorze lub w wersji czarnej. Wiadomo, iż jeden kolor będzie zdecydowanie tańszy, niż zrobienie tatuażu kolorowego lub cieniowanego, dlatego też warto o tym pamiętać przy tworzonym projekcie. 

Tatuaże Rembertów – Dlaczego warto wybrać nasze studio tatuażu?

Ilość pojawiających się na rynku firm oferujących robienie tatuaży z roku na rok wzrasta. My jednak zupełnie nie obawiamy się konkurencji, bowiem wiemy, że jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Posiadamy wiedzę, doświadczenie, najlepszy sprzęt. Mamy głowy pełne pomysłów, nie brak nam kreatywności, a do tego stawiamy na jakość idącą w parze z atrakcyjną ceną. Jeśli więc i Wy tego pragniecie, jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. Jesteśmy artystami, którzy z przyjemnością tworzą swoje dzieła na skórze. Możesz do zadowolonych klientów dołączyć również i Ty.

Tagi : cena tatuażu Rembertów cena tatuażu Warszawa Rembertów ceny tatuażu Rembertów koszt tatuażu Rembertów studio tatuażu cennik Rembertów studio tatuażu cennik Rembertów tatuaże cennik Rembertów tatuaże ceny Warszawa Rembertów

Skorzystaj z formularza jeśli masz jakieś
wątpliwości lub chcesz wycenić tatuaż

Zastanawiasz się ile to kosztuje? Masz gotowy projekt, ale wyłącznie w swojej głowie? Jesteś w idealnym miejscu. Napisz nam o czym myślisz, a my skontaktujemy się z Tobą, porozmawiamy o Twoim pomyśle oraz, oczywiście, wycenimy!

  Czy masz już projekt lub inspirację?Załącz plik abyśmy mogli wycenić Twój projekt.
  Dopuszczalne formaty: .jpg, .gif, .png, .pdf, .zip

  Dodaj plik z projektem
  Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google -
  Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi.

  Dowiedz się jak do nas trafić

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności