Zapytaj o bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami, jeśli
jesteś zainteresowany tatuażem

Napisz do nas – odpowiadamy na każdą wiadomość.
Chcesz wycenić projekt? Szukasz porady? Masz wątpliwości? Czekamy na twoją wiadomość!

Tatuaże Mokotów –trudno jest jednoznacznie określić, ile kosztuje dany tatuaż w Warszawie. Nie mogą się nie zgodzić z tym tatuażyści, którzy z pewnością nie przepadają za pytaniem – ile kosztuje u Was zrobienie tatuażu, czyż nie? Trzeba zdać sobie sprawę z tego, iż jest to zawsze kwestia indywidualna dla danego projektu. Potrzebna jest tutaj profesjonalna wycena. I choć dla klientów cena jest najważniejsza, to otrzymując jej propozycję, należy przy tym również zwrócić uwagę także na kwestie jakości, samego wykonania, doświadczenia tatuatora i innych temu podobnych elementów. W końcu tatuaż robi się na całe życie…

Cena tatuażu i magiczne słowa ,,to zależy”…

Z pewnością każdy tatuator, w tym również i My doskonale znamy słowa to zależy… Pojawiają się one zazwyczaj przy odpowiedzi na pytanie, w jakiej cenie taki tatuaż? Nie ma bowiem jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, gdyż na cenę składa się bardzo dużo elementów. Co więc stanowi tutaj kluczowe znaczenie? Najważniejsza jest na pewno wielkość tatuażu i idący za tym czas pracy na jego wykonanie. Wiadomo, że im on większy, tym cena wyższa. Dużo jednak zależy tutaj od samego czasu poświęconego na jego wykonanie. Czasami tworzy się mały wzór, który wymaga niezwykłej precyzji i dokładności, a czasami duży projekt, w którym wszystko idzie szybko i prosto, a czas jest zdecydowanie skrócony. Co więcej, wiele też zależy tutaj od chłonności skóry, a więc tego, jak ona przyjmuje tusz, bowiem to także ma ogromne znaczenie dla ilości godzin poświęconych na jego wykonanie. Co jeszcze? Na pewno duże znaczenie ma ilość użytych kolorów czy stopień trudności danego wzoru. 

Każdy element ma duże znaczenie i tak naprawdę każdy ma wpływ na to, jak będzie wyglądała wycena. Wybierając nasze studio tatuażu, my działamy w pełni profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Tworzymy projekt, wyceniamy go w oparciu o powyższe czynniki, przedstawiamy propozycję klientowi. Jeśli ten całość akceptuje, ustalamy wspólnie termin i zabieramy się za tworzenie sztuki.

Tagi : cena tatuażu Mokotów cena tatuażu Warszawa Mokotów ceny tatuażu Mokotów koszt tatuażu Mokotów studio tatuażu cennik Mokotów studio tatuażu cennik Mokotów tatuaże cennik Mokotów tatuaże ceny Warszawa Mokotów

Skorzystaj z formularza jeśli masz jakieś
wątpliwości lub chcesz wycenić tatuaż

Zastanawiasz się ile to kosztuje? Masz gotowy projekt, ale wyłącznie w swojej głowie? Jesteś w idealnym miejscu. Napisz nam o czym myślisz, a my skontaktujemy się z Tobą, porozmawiamy o Twoim pomyśle oraz, oczywiście, wycenimy!

  Czy masz już projekt lub inspirację?Załącz plik abyśmy mogli wycenić Twój projekt.
  Dopuszczalne formaty: .jpg, .gif, .png, .pdf, .zip

  Dodaj plik z projektem
  Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google -
  Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi.

  Dowiedz się jak do nas trafić

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności