Zapytaj o bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami, jeśli
jesteś zainteresowany tatuażem

Napisz do nas – odpowiadamy na każdą wiadomość.
Chcesz wycenić projekt? Szukasz porady? Masz wątpliwości? Czekamy na twoją wiadomość!

+48 572 627 746

Zadzwoń do nas

info@kinkyneedle.com

Napisz do nas

ul. Mokotowska 7/7
00-640Warszawa

Odwiedź nas

Poniedziałek – Sobota: 10:30 – 18:00
Niedziela: Zamknięte

Zadzwoń do nas

Wybierając sklep, każdy produkt ma swoją cenę. Dany towar możemy kupić lub z niego zrezygnować. Nasz wybór. W przypadku tatuażu trudno jest mówić o cenniku, bowiem jest on indywidualnie dopasowany do każdego z klientów, w zależności od tworzonego dzieła. 

Nasze studio tatuażu oferuje Wam najwyższą jakość usług, a w tym i takie ceny tatuażu, które na pewno w pełni Was zadowolą. Jakość w dobrej cenie? Tak, tym na pewno może poszczycić się KinkyNeeedle. 

Jak wygląda wycena tatuażu?

Aby móc poznać cennik tatuażu, jaki Was interesuje, zachęcamy serdecznie do kontaktu. Można to zrobić osobiście odwiedzając nasze studio lub też skontaktować się z nami mailowo lub za pośrednictwem social mediów. Otrzymując konkretny wzór lub przedstawiając swoje preferencje i oczekiwania względem stworzonego projektu, my go wykonujemy i wyceniamy. To, co ważne – sama wycena do niczego Was nie zobowiązuje i nie jest ona płatna, dlatego też nie ma obawy o to, że będziecie stratni pieniądze, jeśli dana wizja tatuażu w ogóle się Wam nie spodoba.

Czy zrobienie tatuażu jest drogie?

Z pewnością nie jest to wydatek mały, dlatego też warto nastawić się na ubytek sporych oszczędności. Trzeba jednak pamiętać o tym, że tatuaż tworzy się na całe życie, a więc tak ważne jest to, aby był on idealny. Tatuator musi być artystą, który na ciele potrafi stworzyć prawdziwe cuda. My takie wykonujemy i jesteśmy przy tym pewni, że są one warte swojej ceny. Nasza wycena pozwala Wam zobaczyć, ile będziecie musieli przeznaczyć na daną sesję i czy taki cennik Wam odpowiada. Wasza akceptacja – to nasze działanie. Tworzymy projekt, ustalamy z Wami termin i działamy. 

Jeśli wykonanie tatuażu na najwyższym poziomie, w pełni odwzorowanego na podstawie projektu, to bez wątpienia nasze studio tatuażu jest idealnym miejscem właśnie dla Was. Dokonujemy bezpłatnej wyceny, dopasowujemy tatuaż do Waszych preferencji, robimy wszystko, co w naszej mocy, by móc zaoferować Wam to, co zapewnia 100% satysfakcji i zadowolenia. 

Tagi : cena tatuażu Bemowo cena tatuażu Warszawa Bemowo ceny tatuażu Bemowo koszt tatuażu Bemowo studio tatuażu cennik Bemowo studio tatuażu cennik Bemowo tatuaże cennik Bemowo tatuaże ceny Warszawa Bemowo

Skorzystaj z formularza jeśli masz jakieś
wątpliwości lub chcesz wycenić tatuaż

Zastanawiasz się ile to kosztuje? Masz gotowy projekt, ale wyłącznie w swojej głowie? Jesteś w idealnym miejscu. Napisz nam o czym myślisz, a my skontaktujemy się z Tobą, porozmawiamy o Twoim pomyśle oraz, oczywiście, wycenimy!

  Czy masz już projekt lub inspirację?Załącz plik abyśmy mogli wycenić Twój projekt.
  Dopuszczalne formaty: .jpg, .gif, .png, .pdf, .zip

  Dodaj plik z projektem
  Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google -
  Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usługi.

  Dowiedz się jak do nas trafić

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności