O nas

ARTYŚCI. RÓŻNE STYLE. RĘCZNIE TWORZONE PROJEKTY. BEZPIECZEŃSTWO

Tatuaż to więcej niż trwały rysunek na ciele. To przekształcanie samego siebie w najdoskonalsze dzieło sztuki. Najdoskonalsze, bo zgodne z Twoją naturą, z Twoim gustem i z Twoimi wymaganiami. Rozumiemy naszych klientów i chcemy im pomóc odzwierciedlić ich własną wizję bądź pomóc w wyborze takiego projektu, który będą z dumą nosić przez całe życie.

STUDIO TATUAŻU W SERCU WARSZAWY

Kinky Needle działa już od lat. Te lata bardzo wiele nas nauczyły. To, z czego jesteśmy najbardziej dumni to fakt, że udało nam się połączyć dwie najważniejsze sfery w studiu tatuażu i obie udoskonalić tak, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Te dziedziny to sztuka oraz bezpieczeństwo. Mamy ten przywilej, że pracują u nas artyści, którzy doskonale wiedzą, jak stworzyć idealny projekt oraz wykonać go w sterylnych warunkach, nie narażając w żadnym stopniu zdrowia klientów.

Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób i każdego klienta staramy się jak najlepiej zrozumieć, aby to, co wspólnie stworzymy napawało nas dumą. Niezależnie czy chcesz wytatuować mały napis na kostce, czy zrobić cały rękaw – w naszym studiu znajdziesz odpowiednią osobę, która się tym zajmie.

Żyć to przekształcać siebie w dzieło sztuki.

Fiodor Dostojewski

NIC NIE JEST TAK TRWAŁE JAK TATUAŻ

Dlatego musi być wykonany perfekcyjnie. Niektóre projekty wymagają nawet kilku sesji – jako, że dbamy o każdy szczegół. Wiemy jak profesjonalnie podejść do każdego klienta – nie bez powodu gwarantujemy satysfakcję.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty — od minimalistycznych tatuaży po bardzo rozbudowane kompozycje. Każdy projekt traktujemy z identycznym profesjonalizmem. Nie spoczniemy, dopóki wszystko nie będzie idealne, a nasz klient w pełni usatysfakcjonowany.

Łączymy sztukę, bezpieczeństwo i indywidualne podejście. Zadzwoń, napisz lub po prostu wpadnij do nas, a gwarantujemy, że wyjdziesz zadowolony/a 😊

Pierwszym obowiązkiem artysty jest opanowanie rzemiosła.

Rudyard Kipling

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ SWOJEGO TATUAŻU

Kontakt

  KONTAKT

  ADRES

  Ul. Mokotowska 7/7, 00-640 Warszawa, Polska

  EMAIL

  info@kinkyneedle.com

  TELEFON

  572 627 746